Siyaset

İYİ Partili kadınlardan ‘Kapı Çal Gönül Al’ projesi

İYİ Parti Aksaray Kadın Politikaları Başkanı Naciye Akkuş Türk, İYİ Partili kadınlar olarak ‘Kapı Çal Gönül Al’ projesi başlattıklarını duyurdu. Türk, İYİ Parti Kadın Politikaları Başkan Yardımcısı ve Genel İdare Kurulu..

İYİ Partili kadınlardan ‘Kapı Çal Gönül Al’ projesi
banner

İYİ Parti Aksaray Kadın Politikaları Başkanı Naciye Akkuş Türk, İYİ Partili kadınlar olarak ‘Kapı Çal Gönül Al’ projesi başlattıklarını duyurdu. Türk, İYİ Parti Kadın Politikaları Başkan Yardımcısı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Ruziye Tali ve Güneydoğu Anadolu Teşkilat Koordinatörü Sema Tanin ile Aksaray’da proje kapsamında çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Tali program kapsamında yaptığı açıklamada; “Her seçimi kadınların oyları belirler. Kadınlara ne kadar çok dokunursak, Genel Başkanımız Meral Akşener’in selamını götürürsek, o kadar güçlü oluruz. Kadınlarımız her alanda ağır yükleri omuzlayan ve hayat zorluklarıyla mücadele eden bireylerdir. Genel Başkanımız kadınlarımızın aktif olarak siyasette ön saflarda olması gerektiğini her zaman önemsemiş ve buna vurgu yapmıştır. Bizler de Belediye Başkan Adayımız Tuğrul Karacaer ve kadın adaylarımıza destek olmak için, Kapı Çal Gönül Al programı düzenledik. Görüyoruz ki Aksaray sahası gayet iyi, İYİler’den yana. Vatandaşımız ve kadınlarımız kendilerini dinleyecek siyasetçiler beklemekte. Onların görüş ve önerileri bizim için çok önemli” diye konuştu.

Türk ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Hem bir anne ve hem de Aksaraylı olarak, Aksaray’ın neye ihtiyacı olduğunu en iyi biz biliriz. Çocuklarımıza yaşanabilir bir Aksaray bırakmak istiyoruz. Çeşmelerinden suların içildiği, her mahallede okul, park ve kütüphanelerin bulunduğu, insan turizmine önem verildiği Ihlara, Ziga, Hasan Dağı, Aşıklı Höyük gibi turizm sektöründe gerekli yerlerin tüm Türkiye’de tanıtıldığı sosyal, kültürel, spor faaliyetlerinin en üst seviyelere çıktığı yol, tramvay, tren hizmetlerinin olduğu, bir Aksaray istiyoruz. Her alanda en İYİ belediyecilik hizmetlerini vereceğimize inanıyoruz. Bizler başaracağız. Aksaray Belediye Başkanı Tuğrul Karacaer olacak, Aksaray hizmete doyacak.” (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası