Asayiş

Jandarma kaçak ava geçit vermiyor

Aksaray’da kaçak avlanmaya karşı denetimler gerçekleştiren jandarma ekiplerinin çalışmaları sürüyor. Çevre ve doğa koruma faaliyetleri çerçevesinde kent genelinde çeşitli çalışmalar yürüten İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi..

Jandarma kaçak ava geçit vermiyor
banner

Aksaray’da kaçak avlanmaya karşı denetimler gerçekleştiren jandarma ekiplerinin çalışmaları sürüyor.

Çevre ve doğa koruma faaliyetleri çerçevesinde kent genelinde çeşitli çalışmalar yürüten İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi tekneyle Aksaray’ın içme suyunu karşıladığı Mamasın Barajı’na açıldı. Barajda denetim yapan jandarma ekipleri en ücra köşedeki koyları bile denetledi. Kaçak balık avcıları tarafından atılan ağlar jandarma ekipleri tarafından bir bir imha edildi.

İl Jandarma Komutanlığından konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, “Aksaray İl Jandarma Komutanlığınca, çevre ve doğal hayatın korunmasına yönelik titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edilecektir” denildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası