Gündem

Jandarmadan öğrencilere yeni eğitim dönemi ziyareti

2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasıyla Aksaray’da binlerce öğrenci ders başı yaptı. Öğrencilerin heyecanına ortak olmak isteyen İl Jandarma Komutanlığı ekipleri,  sorumluluk alanlarında bulunan okulları ziyaret etti. Ziyaretlerde okullarda güvenli eğitim..

Jandarmadan öğrencilere yeni eğitim dönemi ziyareti
banner

2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasıyla Aksaray’da binlerce öğrenci ders başı yaptı. Öğrencilerin heyecanına ortak olmak isteyen İl Jandarma Komutanlığı ekipleri,  sorumluluk alanlarında bulunan okulları ziyaret etti.

Ziyaretlerde okullarda güvenli eğitim öğretim ortamının sağlanması için öğrenciler bilgilendirildi. Öğrencilere çeşitli hediyeler vererek sevindiren ekipler,  öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrenciler hediyelerden dolayı ekiplere teşekkür etti.

Ekipler, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatlarını huzur ve güven içerisinde sürdürmeleri için eğitim ve farkındalık faaliyetlerimize hassasiyetle devam edilecektir” diyerek öğrencilere yeni eğitim öğretim döneminde başarılar diledi.  Haber: Şeyda COŞAR

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL