banner
Gündem

Jandarmanın denetimleri meyvelerini verdi

Aksaray İl Jandarma Komutanlığınca, Kurban Bayramı’nda vatandaşların kurbanlarını belirlenen alanlarda huzur ve güven içerisinde kesmeleri ve kesilen kurbanların atıklarının çevreyi kirletmesini önlemek amacıyla denetim faaliyeti gerçekleştirdi. İl Jandarma Komutanlığına bağlı..

Jandarmanın denetimleri meyvelerini verdi
banner

Aksaray İl Jandarma Komutanlığınca, Kurban Bayramı’nda vatandaşların kurbanlarını belirlenen alanlarda huzur ve güven içerisinde kesmeleri ve kesilen kurbanların atıklarının çevreyi kirletmesini önlemek amacıyla denetim faaliyeti gerçekleştirdi.

İl Jandarma Komutanlığına bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığınca sorumluluk alanları içerisinde icra edilen denetim faaliyetleri esnasında vatandaşlara, kurbanlarını kurban kesim alanı olarak belirlenen bölgelerde kesmelerini, kurban atıklarının kesim alanlarında bırakılmaması, atıkların çevreye atılmaması, kurban derilerinin resmi kurumlara verilmesi konularında uyarılarda bulundu. Jandarma ekiplerinin bilgilendirme ve uyarıları sayesinde çevre kirliliğinin ve kötü kokunun önüne geçildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası