banner
Gündem

Kadem İl Temsilcisi Baydar’dan Rektör Arıbaş’a ziyaret

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Aksaray İl Temsilcisi Feyza Baydar ve beraberindeki heyet, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş’ı ziyaret etti. Kampüste, öğrencileri eğitim-öğretim ve bilimsel projelerin yanı..

Kadem İl Temsilcisi Baydar’dan Rektör Arıbaş’a ziyaret
banner

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Aksaray İl Temsilcisi Feyza Baydar ve beraberindeki heyet, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş’ı ziyaret etti.

Kampüste, öğrencileri eğitim-öğretim ve bilimsel projelerin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklerle de buluşturduklarını söyleyen Rektör Arıbaş, bu noktada sivil toplum kuruluşları, mesleki birlikler, odalar ve sektör temsilcilerinin paydaşlar arasında yer aldığını dile getirdi. Kadın haklar ve aile temasının KADEM’in temel çalışma alanı olduğunu ve böylesi önemli bir alanda yapılabilecek çalışmalara ASÜ olarak katkı sunmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade eden Rektör Arıbaş, “Biz, yapıp ettiğimiz tüm işlerde toplumsal faydayı merkeze alıyoruz. Toplumsal hayata temas eden alanlara katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Feyza Baydar ise KADEM’in çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve Rektör Alpay Arıbaş’a çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretin son kısmında KADEM İl Temsilcisi Baydar, Rektör Arıbaş’a, kurum yayınlarının takdiminde bulundu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası