banner
Gündem

Kadın girişimcilerden Ticaret Borsası’na ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Miray Koyuncu ve İl İcra Komite Üyeleri Aksaray Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Özkök’ü ziyaret etti. Ziyarette Aksaray..

Kadın girişimcilerden Ticaret Borsası’na ziyaret
banner

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Miray Koyuncu ve İl İcra Komite Üyeleri Aksaray Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Özkök’ü ziyaret etti.

Ziyarette Aksaray Ticaret Borsası ile kadınlara yönelik ortak çalışmalar yapacaklarını belirten Koyuncu, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin çatısı altında Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamız ile Aksaray Ticaret Borsamız, şehrimizin geleceğine yönelik her yıl onlarca çalışmalar yapmakta ve projeler üretmektedir. TOBB Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu olarak bizlerde bu çalışmalara katkı sağlayarak Aksaray’ın kadın girişimciliğini artırmak istiyoruz. Aksaray Ticaret Borsası Başkanımız Hamit Özkök bize bu konuda her türlü desteği vereceğini ifade ettiler. TOBB Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu olarak başkanımıza teşekkür ediyoruz. Aksaray’da başta sanayide olmak üzere turizm, tarım ve diğer sektörlere kadın elinin değmesi için çalışacağımızı belirtmek istiyorum” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası