banner
Gündem

Kadınlara özel Ramazan etkinliği

DİNÇER; ‘RAMAZAN’IN FEYZ VE BEREKETİ KADINLARIMIZIN HAYIR DUALARI İLE ŞEHRİMİZE YAYILACAK’ Aksaray Belediyesi, kadınların Ramazan ayınıen güzel şekilde geçirmesi için AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezlerinde mukabeleve İslam’a dair söyleşi programları..

Kadınlara özel Ramazan etkinliği
banner

DİNÇER; ‘RAMAZAN’IN FEYZ VE BEREKETİ KADINLARIMIZIN HAYIR DUALARI İLE ŞEHRİMİZE YAYILACAK’

Aksaray Belediyesi, kadınların Ramazan ayınıen güzel şekilde geçirmesi için AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezlerinde mukabeleve İslam’a dair söyleşi programları düzenleyecek.

Aksaray Belediyesi’ne bağlı 3 ayrı Kadın Aktivite Merkezinde ve AKMEK merkezlerinde gerçekleşecek mukabele programı, haftaiçi hergün ve Cumartesi günleri saat 11.00 – 12.00 saatleri arasında yapılacak. Merkez AKMEK hizmet binasında, Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezinde, Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezinde ve Küçük Bölcek, Nakkaş Hassas Kadın Aktivite Merkezlerinde Aksaray İl Müftülüğüne bağlı çalışan kadın din öğreticilerin katılımıyla yapılacak programlar 11 Mart’ta başlayıp 9 Nisan’da son bulacak.

Görev süreçleri boyunca yılın her döneminde toplumun her kesiminin ilgi ve ihtiyaçlarına yönelik sosyal ve kültürel programlar düzenlediklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; “Ramazan ayı bizim inancımız içerisinde rahmet, bereket ve paylaşma ayıdır. Görev sürecimiz boyunca şehrimizde Ramazan aylarını dolu dolu geçirmenin gayreti ve çabası içerisinde olduk. Bu yılda birbirinden faydalı etkinliklerle Ramazan ayını idrak edeceğiz. Kadınlarımızın her anlamda kendilerini geliştirdiği AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezlerimizde kadınlarımıza yönelik düzenlediğimiz mukabele ve söyleşi programları geçtiğimiz yıllarda yoğun ilgi görmüştü. Biz inanıyoruz ki Ramazan’ın feyz ve bereketi kadınlarımızın hayır duaları ile şehrimize yayılacaktır. Bu yılda düzenlediğimiz mukabele ve söyleşi programlarından kadınlarımızın en azami şekilde faydalanmalarını temenni ediyorum” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası