Gündem

KAEÜ Rektörü Karahocagil’e tebrik ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, kısa süre önce Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’e tebrik ziyaretinde bulundu. Her iki üniversitenin..

KAEÜ Rektörü Karahocagil’e tebrik ziyareti
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, kısa süre önce Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Her iki üniversitenin iş birliği içinde yürüttüğü çalışmaların ele alındığı ziyarette, yeni dönem için planlanan çalışmalar hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Özellikle bilimsel, kültürel ve sanatsal çalışmalara dair projelerin öne çıktığı görüşmede, kurumsal imkânların ortak bir zeminde kullanımının önemine vurgu yapıldı. ASÜ Rektörü Prof. Arıbaş, aynı coğrafyada olmanın birlikte iş üretmeyi daha kolay hale getirdiğini belirterek, “Biz, bu konuda üzerimize düşenleri yerine getirmeye hazırız. Belirli aralıklarda bir araya gelmeye ve neler yapılabileceğini istişare etmeye devam edeceğiz. Sayın Rektörümüze yeni görevinde başarılar diliyor, çalışmalara sunduğu katkılar için teşekkür ediyoruz” dedi.

KAEÜ Rektörü Prof. Karahocagil de ASÜ Rektörü Arıbaş’a ziyaret münasebetiyle teşekkür etti ve kurumların ahenk içinde iş üretmeye devam edeceklerini vurguladı. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası