Gündem

Kamu mallarına sahip çıkalım

Son haftalarda kentte bulunan bank, spor aletleri ve oyun setlerine zarar verildiğini fark eden belediye ekipleri vatandaşları uyardı. Belediye ekiplerinin yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Unutulmamalı ki verilen..

Kamu mallarına sahip çıkalım
banner

Son haftalarda kentte bulunan bank, spor aletleri ve oyun setlerine zarar verildiğini fark eden belediye ekipleri vatandaşları uyardı.

Belediye ekiplerinin yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Unutulmamalı ki verilen zarar sadece park ve bahçelere değil çocukların mutlu olduğu, insanımızın oturup soluklandığı alanlara verilen zarardır. Bu durum hem heba olan milli serveti hem de sosyal yaşantıyı baltalamaktadır. Bilinçsiz kişiler tarafından zarar verilen oyun alanları ve spor aletlerine park bahçe müdürlüğü ekipleri tarafından onarılarak ya da yenisiyle değiştirilerek müdahale edilmiştir. Olay üzüntü vericidir. Zarar gören noktalarda yenileme işlemleri yapılmakta olup kamu malına zarar veren kişilerin yakalanması için emniyet güçleri çalışma başlatmıştır.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası