banner
Siyaset

Karacaer, 35 bin TL maaş vaadini yineledi

31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer projesinde Belediye çalışanlarının özlük haklarından, maaşlarında iyileştirmeye kadar birçok konuda açıklamada bulunurken, en düşük maaşın 35 bin lira..

Karacaer, 35 bin TL maaş vaadini yineledi
banner

31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer projesinde Belediye çalışanlarının özlük haklarından, maaşlarında iyileştirmeye kadar birçok konuda açıklamada bulunurken, en düşük maaşın 35 bin lira olacağı vaadini yineledi.

Karacaer; “Allah’ın izni ve vatandaşlarımızın desteği ile 1 Nisan 2024 tarihinden itibaren Aksaray’da hizmet anlamında büyük bir değişim ve dönüşüm başlayacak. Şehrimize daha iyi hizmet etmek ve adaleti sağlamak için atılacak ilk adımda belediye işçilerimizin durumlarının iyileştirmesi olacaktır. Adil ve birlikte yönetim anlayışımız gereğince bütün belediye personelinin izin ve dinlenme hakları, fazla mesai ücretleri, yemek ücretleri, özlük ve sosyal haklarını eksiksiz teslim edeceğiz. Emek ve alın terinden yana olacak, en düşük personel maaşını asgari ücretin iki katına çıkaracağız. Şehrimize emek veren belediye personelini geçim kaygısından kurtaracak, ve şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz. Birlikte başaracak ve hep birlikte kazanacağız. Çünkü Aksaray hak ediyor” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası