banner
Siyaset

Karacaer; ‘Aksaray hak ettiğini artık alacak’

Seçim çalışmalarını tam kadro sürdüren İYİ Parti Aksaray Teşkilatı,  esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya, onların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Milletvekili Turan Yaldır ve İl Başkanı Sercan Belgemen ile ziyaretlerini sürdüren Karacaer;..

Karacaer; ‘Aksaray hak  ettiğini artık alacak’
banner

Seçim çalışmalarını tam kadro sürdüren İYİ Parti Aksaray Teşkilatı,  esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya, onların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Milletvekili Turan Yaldır ve İl Başkanı Sercan Belgemen ile ziyaretlerini sürdüren Karacaer; Aksaray’ın iyi kadrolarla mahrum bırakıldığı tüm hizmetleri alacağını söyledi.

‘Aksaray hak ediyor’ sloganı ile yola çıktıklarını ve sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirten İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer; “Seçim çalışmalarımıza Çarşamba Semt Pazarı, Yeni Sanayi Sitesi ve Mercedes-Benz Kamyon Fabrikası’nı ziyaret ederek işçilerimizle bir araya geldik” dedi.

İktidarın yanlış politikaları yüzünden esnafın vergi, Bağ-Kur ve SSK primlerini ödemekte zorlandığını, emeklinin ise tamamen açlığa mahkum edildiğini söyleyen Karacaer; “Aksaray halkı 22 yıldır iktidara çuvallar dolusu oylarla destek verdi. Ama maalesef üvey evlat muamelesi ile hak ettiği hizmeti alamadı. İktidar partisi Aksaraylıları hep çantada keklik gördü. Hizmet olmasa da Aksaraylı bize oy verir düşüncesine sahip oldular. Artık yeter, değişimi hep birlikte yapalım kimse vatandaşın oyu ile kendini seçim kazanmış havasında olmasın. İYİ Parti olarak projelerimizle ekibimizle Aksaray’a hak ettiği hizmeti sağlayacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası