banner
Siyaset

Karacaer: ‘Beraber yöneteceğiz’ dedi

Seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Aksaray’da değişim zamanının geldiğini ve hep birlikte Aksaray’ı yöneteceklerini belirtti. Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Aksaray İŞKUR Müdürlüğünü..

Karacaer: ‘Beraber yöneteceğiz’ dedi
banner

Seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Aksaray’da değişim zamanının geldiğini ve hep birlikte Aksaray’ı yöneteceklerini belirtti.

Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Aksaray İŞKUR Müdürlüğünü ziyaret eden Karacaer’e İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz, Kadın Politikaları Başkanı Naciye Akkuş Türk ve Meclis üyesi adayları eşlik etti.

İYİ Parti heyeti Aksaray İŞKUR Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyarette İŞKUR İl Müdürü Mahmut AKKUŞ ve kurum çalışanları ile bir araya geldi. Kurum çalışanlarına projelerini anlatan ve destek isteyen İYİ Parti Adayı Karacaer, Akkuş’a ve müdürlük çalışanlarına göstermiş oldukları misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.

Karacaer daha sonra yeni sanayi sitesinde esnaf ziyareti gerçekleşti. Karacaer’e İYİ Parti Milletvekili Turan Yaldır, İl Başkanı Sercan Belgemen, Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz ve Meclis üyesi adayları eşlik etti.

‘MEVCUT DÜZENİ DEĞİŞTİRECEĞİZ’

İYİ Parti heyeti daha sonra Büyük Bölcek Mahallesi’nde kapı kapı dolaşarak 31 Mart seçimleri için destek istedi. Vatandaşların İYİ Parti’ye ve projelerine desteklerinin artarak devam ettiğini belirten İYİ Parti Adayı Karacaer, “Aksaraylı hemşehrilerimizin desteğiyle mevcut düzeni değiştireceğiz. Beraber yönetecek, beraber geliştireceğiz. Çünkü Aksaraylı hemşehrilerimiz en iyi hizmeti ve en iyi projeleri hak ediyor” dedi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası