banner
Siyaset

Karacaer çocuklara halı saha sözü verdi

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer seçim programı kapsamında beraberindeki heyetle birlikte dolaşarak vatandaşlardan destek istiyor. Ziyaret esnasında Şeyh Hamit Mahallesi’nde ki parkta oynayan çocuklarla bir araya gelen..

Karacaer çocuklara halı saha sözü verdi
banner

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer seçim programı kapsamında beraberindeki heyetle birlikte dolaşarak vatandaşlardan destek istiyor. Ziyaret esnasında Şeyh Hamit Mahallesi’nde ki parkta oynayan çocuklarla bir araya gelen İYİ Parti Adayı Karacaer, çocukların halı saha isteğine kayıtsız kalmayacaklarını söyledi.

Çocuklara beton sahanın yerine halı saha yapılacağının sözünü veren Karacaer, çocukların sağlıklı bir şekilde spor yapmaları için şehrin farklı bölgelerine yeni halı saha ve modern parklar inşa edeceklerini belirtti. Karacaer,“Çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde spor yapmalarını teşvik etmek ve sosyal aktivitelere katılımlarını sağlamak için modern parklar ve halı saha projemizi hayata geçireceğiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak için projelerimiz hazır. Çünkü Aksaray’ımızın çocukları hak ediyor” dedi. (Haber Bülteni) 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası