banner
Siyaset

Karacaer; ‘Enerjimiz ve kararlığımız doruk noktada’

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer, 31 Mart seçimlerine yönelik çalışma temposunu artırdı. Sabah erken saatlerde seçim çalışmalarına başladıklarını ve akşamları da farklı mahallerde kapı kapı dolaşarak geç..

Karacaer; ‘Enerjimiz ve  kararlığımız doruk noktada’
banner

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer, 31 Mart seçimlerine yönelik çalışma temposunu artırdı. Sabah erken saatlerde seçim çalışmalarına başladıklarını ve akşamları da farklı mahallerde kapı kapı dolaşarak geç saatlere kadar seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Karacaer, gittiği her yerde yoğun ilgi ve destekle karşılandığını kaydetti. Yoğun teveccühle enerjisinin ve kararlığının doruk noktaya çıktığını vurgulayan Karacaer; vatandaşların sorunlarını dinlemek, ihtiyaçlarını anlamak ve çözüm önerileri sunmak için adeta sahada mekik dokuduklarını aktardı.

Seçim çalışmaları kapsamında çarşı esnafını ziyaret eden, nikah ve açılış etkinliklerine katılan Karacaer; “Sıktığımız her el, ziyaret ettiğimiz her esnaf, bize gelecek güzel günleri müjdeledi” dedi.

Galericiler sitesini de ziyaret eden Karacaer; galericilerin sorunlarını ve taleplerini bildiğini belirterek seçimi kazanması ile galericilerin hak ettiği hizmeti alacağını söyledi.31 Mart akşamına kadar hiç durmadan çalışacağını vurgulayan Karacaer’in, ziyaretlerinin son durağı Baro oldu. Aksaray Baro Başkanı Av. Ferit Köse ve avukatlarla bir araya gelen Karacaer; seçim güvenliği ve çalışmalar hakkında istişare yaptı. Kendisinde bir avukat çocuğu olduğunu söyleyen Karacaer, avukatların her zaman yanlarında olacağını belirterek misafirperverliği ve hoş sohbeti için Aksaray Baro Başkanı Av. Ferit Köse ve baro avukatlarına teşekkür etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası