banner
Siyaset

Karacaer, öğrencilere yüzde 50 ulaşım desteği vaadinde bulundu

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer, ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olacağını vaat etti. Karacaer, “İyi Kart” projesiyle ihtiyaç sahibi kişilere gıda, doğalgaz, su gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir..

Karacaer, öğrencilere yüzde 50 ulaşım desteği vaadinde bulundu
banner

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer, ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olacağını vaat etti. Karacaer, “İyi Kart” projesiyle ihtiyaç sahibi kişilere gıda, doğalgaz, su gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir destek sunmayı hedeflediklerini söyledi. Ayrıca, emeklilere ve öğrencilere yönelik ekonomik yardımlarla da ihtiyaç sahibi kesimi desteklemeyi planladığını ifade eden Karacaer, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağız ve onların hak ettikleri yaşam standartlarına kavuşmaları için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Tramvay – Sosyal Konut ve İyi Kart projelerinin öne çıkan projeler olduğunu ifade eden “İyi kart ile emekliye, öğrenciye ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara sahip çıkacaklarını söyleyen İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Emeklilere ayda 2500 ve dini bayramlarda 5000 TL ikramiye vereceğiz. Öğrencilere yüzde 50 ulaşım desteği ve ayda 1500 TL burs vereceğiz.Orta öğretim öğrencilerine ücretsiz yemek vereceğiz.İhtiyaç sahibi vatandaşlara ayda 2000 TL nakdi yardım, doğalgaz ve su desteği diyerek yola çıkan Tuğrul Karacaer, bu projesini açıklarken tek şartın ihtiyaç sahibi olma kriteri olduğunu ifade etti. Emeklilerin Cumhur ittifakı sayesinde artık ülkemizde ihtiyaç sahibi durumuna düşürülmesini de eleştirerek emeklileri ekonomik krizden korumak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız. İhtiyaç sahibi kim olursa olsun elinde kolilerle yardım yaptığımızı dünya aleme ilan etmeyeceğiz diyen İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer, ihtiyaç sahibi insanları iyi Kartla desteğimizi, sahip çıkmışlığımızı göstereceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası