banner
Siyaset

Karacaer, üniversiteli öğrencilerle buluştu

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Aksaray Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. Öğrenci evlerinde gerçekleşen ziyarette, Karacaer, üniversite öğrencilerine yönelik projelerini anlattı, öğrencilerin sorun ve taleplerini dinledi. Karacaer,..

Karacaer, üniversiteli öğrencilerle buluştu
banner

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Aksaray Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. Öğrenci evlerinde gerçekleşen ziyarette, Karacaer, üniversite öğrencilerine yönelik projelerini anlattı, öğrencilerin sorun ve taleplerini dinledi.

Karacaer, 31 Mart seçimlerinde başkan seçilmesi halinde üniversite öğrencilerinin başta ulaşım ve ucuz konut ihtiyaçları olmak üzere tüm taleplerinin yerine getirileceği yönünde söz verdi.

Karacaer; eğitim, genç istihdam, çevre ve kültür alanlarında ki politikaları vurgulayarak gençlerin kent yönetiminde daha fazla etkili olması gerektiğini belirtti.

Üniversiteli gençlerle doğrudan iletişim kuran ve onlarla birlikte aynı sofrada buluşan Karacaer “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin daveti üzerine Aksaray Üniversitesi öğrencisi kardeşlerimizi evlerinde ziyaret ettik. Onların sorunlarını konuşup, taleplerini not ettik. Bizleri evinde misafir eden, sofralarına konuk eden kendileri güzel, kalpleri güzel öğrenci kardeşlerimize çok teşekkür ederiz. İYİ Belediyecilik Aksaray’da öğrenci kardeşlerimize de İYİ gelecek. Biz kazanacağız, gençler kazanacak, yarınlar kazanacak” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası