banner
Siyaset

Karacaer verdiği sözü kayıt altına aldı

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, noter onaylı imzalamış olduğu taahhütname ile Aksaray Belediyesinde en düşük işçi maaşını net 35 bin TL yapacağını açıkladı. Aksaray Belediyesinde hiçbir çalışanın..

Karacaer verdiği sözü kayıt altına aldı
banner

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, noter onaylı imzalamış olduğu taahhütname ile Aksaray Belediyesinde en düşük işçi maaşını net 35 bin TL yapacağını açıkladı.

Aksaray Belediyesinde hiçbir çalışanın mağdur edilmeyeceğini belirten İYİ Parti Adayı Karacaer,  belediye çalışanlarına yönelik seçim çalışmaları sırasında verdiği sözleri resmileştirmek amacıyla noter onaylı taahhütname imzalayarak kamuoyuna açıkladı. Karacaer, noter onaylı imzalamış olduğu taahhütname de seçilmesi durumunda uygulamayı planladığı politikaları ve vaatlerini içeriyor.

7 maddeden oluşan noter onaylı taahhütnameyi açıklayan Karacaer,“Hiçbir Aksaray Belediyesi çalışanını işten çıkarmayacağım. Hiçbir Aksaray Belediyesi çalışanının keyfi olarak görev yerini ve sorumluluğunu değiştirmeyeceğim. Aksaray Belediyesinde en düşük işçinin maaşını 35 bin TL yapacağım. Aksaray Belediyesi çalışanlarımızın mesai ücretlerini zamanında ödeyecek ve sosyal haklarını eksiksiz karşılayacağım. Aksaray Belediyesi’ne mevsimlik işçi statüsünde işe alınıp 12 ay boyunca çalıştırılan işçilerimizi daimi işçi statüsüne alacağım. Aksaray Belediyesi çalışanlarının yemek ücretlerini devletin belirlediği rakamın altında bırakmayacağım. Aksaray Belediyesi ile sendikalar arasında yapılacak olan toplu iş sözleşmelerinde enflasyon farkını sözleşmeye dahil edeceğim. Yukarıda belirttiğim 7 maddeyi, 5 yıllık Belediye Başkanlığı görevim süresince eksiksiz yerine getireceğimi,  Aksaraylı hemşerilerimizin huzurunda kabul, beyan ve taahhüt ediyorum. Görev sürem sonunda bu taahhütlerimi yerine getiremediğim takdirde bir sonra ki dönem için aday olmayacağımı beyan eder, Aksaraylı hemşerilerime söz veririm” diye konuştu. ( Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası