banner
Gündem

Karacaer: ‘Yerel esnafımızın her zaman destekçisi olacağız’     

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, yeni sanayi sitesinde mobilyacı esnaflarıyla bir araya gelerek, sorunlarını ve taleplerini dinledi. Aksaray Milletvekili Turan Yaldır ve İl Başkanı Sercan Belgemen’in de..

Karacaer: ‘Yerel esnafımızın her zaman destekçisi olacağız’     
banner

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, yeni sanayi sitesinde mobilyacı esnaflarıyla bir araya gelerek, sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Aksaray Milletvekili Turan Yaldır ve İl Başkanı Sercan Belgemen’in de katılım sağladığı programda; Karacaer, Aksaray ekonomisinin canlanması için yerel esnafın desteklenmesi gerekliliğini vurguladı.

Esnafların iskân aşamasında ki taleplerine kayıtsız kalmayacaklarını aktaran Karacaer, sorunların çözüleceği sözünü vererek, yerel esnafın her zaman destekleyeceğini vurguladı.

Yerel işletmelerin önemine değinen Karacaer, “Aksaray’ın esnafı ile çalışacağız, dışarıdan bir çivi dahi almayacağız.  Yerli esnaflarımızı destekleyerek, yerel ekonominin canlanması ve yerli girişimcilerin desteklenmesi açısından büyük önem taşımaktadır. İskân aşamasında müteahhitlerden mobilya grubu tamamlama zorunluluğunu kaldıracağımı söz veriyorum. Aksaray’ın yerel esnafı hizmetin en iyisini hak ediyor” dedi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası