banner
Siyaset

Karacaer‘Aksaray’da değişim rüzgârı esiyor’

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, projelerini vatandaşlara anlatıyor. Aksaray’ın çehresini değiştirecek projelere imza atacaklarını ifade eden Karacaer, artık değişim zamanının geldiğini ve..

Karacaer‘Aksaray’da değişim rüzgârı esiyor’
banner

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, projelerini vatandaşlara anlatıyor.

Aksaray’ın çehresini değiştirecek projelere imza atacaklarını ifade eden Karacaer, artık değişim zamanının geldiğini ve hep beraber değişimi gerçekleştireceklerini belirtti.  İlk olarak Aksaray İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer’e İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen,  Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, Merkez İlçe Başkanı Osman YILMAZ, İç Anadolu Bölgesi Kadın Politikaları Koordinatörü Pınar İzgü ve Belediye Meclis Üyesi adayları eşlik etti. Tam kadro sahada olan İYİ Parti Heyeti, Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyarette,  İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu ve emniyet mensupları ile bir araya geldi.

Karacaer ve İYİ Parti heyeti daha sonra sırasıyla ALFAN Fabrikası ve Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti. Toplumun farklı gruplarıyla sık sık diyalog halinde olduklarını ifade eden Karacaer, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek projeleri ve çözümler ürettiklerini belirtti.

‘AKSARAY HİZMETLERİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR’

Aksaray’da değişim rüzgârının estiğini ifade eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, “Beraber değiştirelim” mesajımız, toplumda büyük bir coşku ve umut uyandırıyor. Seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, toplumun desteği her geçen gün artıyor. Ekibimiz ve projelerimiz toplum tarafından kabul görmüştür. Biz hazırız. Aksaray hizmetlerin en iyisini hak ediyor” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası