banner
Gündem

Kariyer günleri sürüyor

Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan ile birlikte ‘Kariyer Günleri’ etkinlikleri kapsamında Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilere meslek hayatına dair..

Kariyer günleri sürüyor
banner

Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan ile birlikte ‘Kariyer Günleri’ etkinlikleri kapsamında Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilere meslek hayatına dair önemli bilgilerin aktarıldığı etkinlik, öğrencilerin mesleki yönlendirmelerini güçlendirmek, kariyer seçenekleri konusunda bilinçlenmelerine katkı sağlamak amacıyla düzenlendi.

Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İl Millî Eğitim Müdürü ve Cumhuriyet Başsavcısı, gençlerimize değerli tecrübelerini aktararak, onların geleceğe daha bilinçli bir şekilde hazırlanmalarına katkı sağladı” denildi.

Etkinlik sonrasında öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Müdürü ve Başsavcı daha sonra okuldan ayrıldı. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası