banner
Gündem

Karne sevincini Valiyle paylaştı

Şehidin emaneti minik Sümeyye’den Vali Kumbuzoğlu’na ziyaret Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu Şehit Uzman Çavuş Polat Özbek’in kızı Sümeyye Özbek’i Valilik makamında misafir etti. İlk karne heyecanını Kumbuzoğlu ile paylaşan..

Karne sevincini Valiyle paylaştı
banner

Şehidin emaneti minik Sümeyye’den Vali Kumbuzoğlu’na ziyaret

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu Şehit Uzman Çavuş Polat Özbek’in kızı Sümeyye Özbek’i Valilik makamında misafir etti. İlk karne heyecanını Kumbuzoğlu ile paylaşan Özbek karnesindeki ‘Pekiyi’leri gösterip sevincini dile getirdi. Özbek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu Özbek’i derslerindeki başarısından dolayı tebrik ederek karne hediyesi ile ödüllendirdi. Kumbuzoğlu 2023-2024 eğitim öğretim yılı birinci sınıfa başlayan Sümeyye Özbek’i okulun ilk günüde makam aracıyla evinden alarak okuluna götürmüştü. Okulunda ilk gün heyecanını Vali Kumbuzoğlu ile yaşayan minik Sümeyye, ilk karne hediyesini de Vali amcasından almanın sevincini yaşadı. Şehitlerimizin emaneti ailelerinin yanında her zaman yanında olduğunu ifade eden Kumbuzoğlu “Sümeyye kızımızı okullar ilk açıldığı gün heyecanına ortak olduk. Karnesini aldıktan sonra beni ziyarete geldi. Karnesi pekiyiler ile dolu. İnşallah bahtı kendisi gibi güzel olur” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası