banner
Siyaset

Kaşlı, ‘Bahçeli’ye olan bağlılığımız ve sadakatimiz sorgulanamaz’

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye destek açıklaması yaptı. 14. Büyük Kurultay’da Aksaray MHP teşkilatı olarak Bahçeli’nin yanında ve emrinde olacaklarını söyleyen Kaşlı, “Bilge Liderimiz Devlet..

Kaşlı, ‘Bahçeli’ye olan bağlılığımız ve sadakatimiz sorgulanamaz’
banner

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye destek açıklaması yaptı. 14. Büyük Kurultay’da Aksaray MHP teşkilatı olarak Bahçeli’nin yanında ve emrinde olacaklarını söyleyen Kaşlı, “Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’ye olan bağlılığımız ve sadakatimiz sorgulanamaz. Bilge liderlimiz, ülkenin iç ve dış politikalarında her zaman önemli bir aktör olmuş, milli ve manevi değerlere bugüne kadar güçlü bir şekilde sahip çıkmıştır. Bizler de Aksaray MHP teşkilatı olarak liderimizin izinde ve emrindeyiz. Devletimizin ve milletimizin bekasını esas alan, egemenlik ve güvenlik haklarımızı tehdit eden provokasyonlarla etkin mücadeleler veren, milli istiklalin namusu, milli istikbalin müdafaa ruhu olarak Türk siyasi tarihine ismini yazdıran Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’ye Aksaray MHP teşkilatı olarak sonsuz desteklerimizi iletiyoruz. Rahmetli ulu çınarımız, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ve onun izinden hiç ayrılmayan Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin her platformda vurguladığı gibi biz, tek devletin, tek milletin, tek bayrağın, tek vatanın tarafındayız. Biz tam bağımsız ve güçlü Türkiye’den, büyük Türk milletinden tarafız. İnancımıza göre feda edilecek, yok sayılacak, ihmaline göz yumulacak tek bir insanımız yoktur. Liderimizin izinde bu düşüncemize karşı olanlara mücadelemiz sürecektir. Kongremizin ülkemize, Türk milletine ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası