Siyaset

Kaşlı, sanayi esnaflarıyla iftar sofrasında buluştu

MHP 27. Dönem Aksaray Milletvekili ve 28. Dönem Aksaray Milletvekili Adayı Ramazan Kaşlı, Yeni Sanayi Sitesi’nde esnaflarla iftar sofrasında buluştu. İftar sonrası sanayi esnafına hitaben bir konuşma yapan Kaşlı, bu..

Kaşlı, sanayi esnaflarıyla iftar sofrasında buluştu
banner

MHP 27. Dönem Aksaray Milletvekili ve 28. Dönem Aksaray Milletvekili Adayı Ramazan Kaşlı, Yeni Sanayi Sitesi’nde esnaflarla iftar sofrasında buluştu.

İftar sonrası sanayi esnafına hitaben bir konuşma yapan Kaşlı, bu mübarek günde coşkulu bir kalabalıkla kendilerini iftar sofralarına misafir eden sanayi esnafına teşekkür etti. Ramazan ayı maneviyatının birliktelikleri pekiştirdiğini söyleyen Kaşlı; “Ramazan, yardımlaşmanın bereketi, dayanışmanın belirleyeni, hatırlamanın ve gönül almanın bedestenidir” dedi.

‘SANAYİ ESNAFIMIZIN TELEFON VE İNTERNET SORUNU ÇÖZÜLECEK’

Mecliste her zaman Aksaray’ın ve Aksaray halkının sözcüsü olduklarını vurgulayan Kaşlı; “Siz değerli esnaflarımızın sorun ve sıkıntılarını çözüme ulaştırmak için üzerimize düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmekle mükellefiz. Bu kapsamda sizleri zaman zaman ziyaret ettiğim evrelerde Yeni Sanayi Sitesi’nde internet ve telefon ağı ile ilgili bir problem yaşandığını iletmiştiniz. Kısa süre önce Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Sayın Ömer Abdullah Karagözoğlu beyi makamında ziyaret ettik. Sayın Başkana sizlerin yaşadığı ve çözümü için bizlere ilettiği internet ve telefon erişimi sıkıntısı talebini ileterek, yaşanan problemin giderilmesi ve erişimin daha güçlü bir şekilde sağlanması hususunda kendisinden söz aldık. Yeni dönemde de bunun takipçisi olacağız” dedi.

‘BİRLİĞİN VE KARDEŞLİĞİN ADRESİ MHP VE CUMHUR İTTİFAKI’DIR’

Açıklamalarında Türkiye Yüzyılı vurgusu yapan ve Cumhur İttifakı iradesiyle Türkiye’nin artık şaha kalkacağını söyleyen Kaşlı; “Bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi, hiç kuşku yoktur ki, Cumhuriyet’in 100’üncü yıl dönümü Türkiye’nin atağa kalkışına, geleceği kucaklayarak güçlü atılımlar yapmasına sahne olacaktır. Büyüyen ve yükselen, cazibesi ve çekim alanı sürekli genişleyen Türkiye’mize hiç kimse, hiçbir odak engel olamayacaktır. Aziz milletimiz, kimin ne yaptığını, hangi kirli ittifakların kurulduğunu, kimin kimlerle yol yürüdüğünü ferasetiyle görmekte ve bilmektedir. Türkiye düşmanlarına selam duranlar, kucak açanlar, yeşil ışık yakanlar bellidir ve bilinmektedir. Terör örgütlerinin uzantılarıyla masaya oturanlar, perde arkasında hesap yapanlar 14 Mayıs’ta yüce Türk milletinin tokadını yiyeceklerdir. Zillet ittifakı sırtını zalimlere, sırtlanlara, akbabalara dayamıştır. Cumhur İttifakı ise varını yoğunu Türk milletine adamış, sinesinden doğduğu milletiyle tek yürek, tek bilek, tek nefes olmuştur. Milli birliğin ve kardeşliğin adresi MHP ve Cumhur İttifakı’dır” diye konuştu.(Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası