banner
Siyaset

Kaşlı ve Çıtak’tan Aksaray halkına teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray teşkilatı 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Aksaray’da il, ilçe ve beldelerde hizmete talip olan belediye başkan adaylarını tanıtıldı. Aksaray Spor Salonunda düzenlenen aday tanıtım..

Kaşlı ve Çıtak’tan  Aksaray halkına teşekkür
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray teşkilatı 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Aksaray’da il, ilçe ve beldelerde hizmete talip olan belediye başkan adaylarını tanıtıldı. Aksaray Spor Salonunda düzenlenen aday tanıtım toplantısına oldukça yoğun bir katılım olduğunu söyleyen Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Aksaray kamuoyunda ‘dolduramazlar’ algısı oluşturanlara salonu hınca hınç dolduran Aksaray halkının en güzel cevabı verdiğini kaydetti.

‘TARİHİ BİR KALABALIKLA ADAYLARIMIZI TANITTIK’

Aksaray’ın MHP belediyeciliğini özlediğini bu coşkulu kalabalıkla gösterdiğini ifade eden Kaşlı; “Aksaray tarihinde görülmemiş bir kalabalıkla aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdik. Tüm Aksaray halkına göstermiş oldukları ilgi ve teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Aksaray MHP diyor, Aksaray İrfan Çıtak diyor. Bu coşkulu kalabalık Aksaray’da MHP belediyeciliğinin ayak sesleridir. MHP belediyeciliğine olan özlemin adıdır. 31 Mart seçimlerinde Cumhur ittifakı çatısı altında MHP’nin hizmet kadrolarıyla ‘MHP’nin belediyecilik’ anlayışını yeniden Aksaray’da başlatacağız” dedi. MHP’nin Ankara desteğine de vurgu yapan Kaşlı; “Aday tanıtım toplantısına katılım sağlayarak bizlere destek veren TBMM Grup Başkan Vekilimiz ve Sakarya Milletvekilimiz Sayın Muhammet Levent Bülbül’e, MDK Başkanımız ve Kırıkkale Milletvekilimiz Sayın Halil Öztürk’e, Yozgat Milletvekilimiz Sayın İbrahim Ethem Sedef’e, Konya Milletvekilimiz Sayın Konur Alp Koçak’a ve Niğde Milletvekilimiz Sayın Cumali İnce’ye de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

‘AKSARAY MHP’NİN TÜM KADROLARINI BENİMSEDİ’

Aksaray Spor Salonu’nda düzenledikleri aday tanıtım toplantısına coşkulu bir kalabalıkla katılım sağlayan Aksaray halkına teşekkür eden MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak; özlenen, hasretle beklenen MHP kadrolarının 31 Mart seçimleriyle yeniden iş başına geleceğini söyledi.

Tek gayelerinin Aksaray’a en güzel şekilde hizmet etmek olduğunu ifade eden Çıtak; “Aksaray’a hizmet etmek için çıktığımız bu yolda Aksaray halkı adaylığım açıklandığı andan itibaren büyük bir teveccüh gösterdi. Yaptığımız ziyaretlerde bizleri kucakladı. Sıktığımız her elde o samimiyeti hissettik. Aksaray halkı MHP’nin tüm kadrolarını benimsedi, özümsedi. Aday tanıtım toplantımızda bunu çok daha net bir şekilde gördük. ‘Dolduramazlar’ diyerek algı oluşturmaya çalışan odaklara Aksaray Spor Salonu’nu coşkuyla dolduran Aksaray halkı güzel bir şekilde cevap verdi. Aday tanıtım toplantımızı şölen havasına, toy havasına çeviren tüm Aksaray halkına yürekten teşekkür ediyorum. Aksaray Milletvekilimiz Ramazan Kaşlı ile birlikte aday tanıtım toplantımıza katılan TBMM Grup Başkan Vekilimiz ve Sakarya Milletvekilimiz Sayın Muhammet Levent Bülbül’e, MDK Başkanımız ve Kırıkkale Milletvekilimiz Sayın Halil Öztürk’e, Yozgat Milletvekilimiz Sayın İbrahim Ethem Sedef’e, Konya Milletvekilimiz Sayın Konur Alp Koçak’a ve Niğde Milletvekilimiz Sayın Cumali İnce’ye, Aksaray İl Başkanımız Burhanettin Karataş ve ekibine, Ülkü Ocakları Başkanımız Muhsin Arslan ve ekibine, Kadın Kolları Başkanımız Nermin Fidan ve ekinine, tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

‘ALGILARA EN GÜZEL CEVABI  AKSARAY HALKI VERDİ’

Bu coşkulu kalabalığın Aksaray’ın MHP kadrolarına olan özlemini de gösterdiğinin altını çizen Çıtak; “Biz inandık, Aksaray inandı. Bu coşkulu kalabalık, bu teveccüh 31 Mart seçimlerinde hizmet yetkisinin MHP kadrolarına verileceğine kanıttır. Biz Aksaray’a hizmetkâr olmaya geliyoruz. Emin adımlarla ilerleyen yeni nesil bir belediyecilik anlayışıyla, üretken ve şeffaf yönetim anlayışıyla, karar alırken halkıyla akıl yürüten bir sistemle, sürdürülebilir ve uzun vadeli projelerle Aksaray’ı büyük ve güçlü Türkiye’nin en güçlü parçası yapacağız. Aday tanıtım toplantımıza katılarak coşkumuza ortak olan, Aksaray’ın MHP hizmet kadrolarına kavuşmasını temenni eden, Aksaray halkımıza yürekten teşekkür ediyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası