Asayiş

Kasten öldürme suçundan aranan zanlı yakalandı

JANDARMA EKİPLERİ SORUMLULUK BÖLGESİNDE EMNİYET, ASAYİŞ VE KAMU DÜZENİNİN SAĞLANMASINA YÖNELİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ‘Kasten Öldürme’ suçundan aranan ve hakkında ‘7 yıl 9 ay 22 gün’ kesinleşmiş..

Kasten öldürme suçundan aranan zanlı yakalandı
banner

JANDARMA EKİPLERİ SORUMLULUK BÖLGESİNDE EMNİYET, ASAYİŞ VE KAMU DÜZENİNİN SAĞLANMASINA YÖNELİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ‘Kasten Öldürme’ suçundan aranan ve hakkında ‘7 yıl 9 ay 22 gün’ kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen H.K.isimli şahsı yakaladı. Yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda kapsamlı faaliyetlerine devam ediyor. Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesi içerisinde, komando timlerin de desteği ile JASAT Dedektifleri ve asayiş timlerince icra edilen devriye faaliyeti esnasında ‘Kasten Öldürme’ suçundan aranan ve hakkında ‘7 yıl 9 ay 22 gün’ kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen H.K.isimli şahsı yakaladı. Yakalanan H.K.  işlemlerinin tamamlanmasının ardından tutuklanarak cezaevine teslim edildi. Ekipler tarafından yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimize asayiş ortamının sağlanması amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edilecektir” denildi.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası