banner
Siyaset

‘Katılımcı belediyeciliğin en güzel örneklerini sergiledik’

DİNÇER; ‘GÖREV SÜRECİMİZ BOYUNCA KATILIMCI BELEDİYECİLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEĞİ OLDUK’ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Memur-Sen Başkanı Murat Görmez ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Görev süreci boyunca şehrin tüm..

‘Katılımcı belediyeciliğin en güzel örneklerini sergiledik’
banner

DİNÇER; ‘GÖREV SÜRECİMİZ BOYUNCA KATILIMCI BELEDİYECİLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEĞİ OLDUK’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Memur-Sen Başkanı Murat Görmez ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Görev süreci boyunca şehrin tüm paydaşları ile istişare içerisinde çalışmalar yürüttüklerini söyleyen Dinçer, beraberindeki AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk ve teşkilat mensupları ile birlikte Memur- Sen’e bağlı sendikaları başkanları ile bir araya geldi.

Memur-Sen İl Başkanı Murat Görmez’in ve yönetim kurulu üyelerinin nazik misafirperverliğinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Dinçer; “Biz görev sürecimiz boyunca katılımcı belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini sergiledik. Şehir genelinde her gün binlerce vatandaşımızla biraraya geliyoruz. Daha önce bizlere iletmiş oldukları talep ve önerilerinin çözüldüğü yönünde olumlu dönütler almak bizlere güç veriyor. Bugünde Memur- Sen yönetimi ile önümüzdeki dönemde Aksaray için ve vatandaşlarımız için yapacağımız çalışmaları değerlendirdik. Nazik misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası