banner
Spor

Kazanan dostluk oldu

Aksaray Adliyesi ve Aksaray Barosu temsilcileri, dostluk maçında bir araya geldi. Dağılgan 2 no’lu çim sahada oynanan maçta, dostluk ve dayanışma ön plana çıktı. Maç öncesi büyük bir coşku yaşayan..

Kazanan dostluk oldu
banner

Aksaray Adliyesi ve Aksaray Barosu temsilcileri, dostluk maçında bir araya geldi. Dağılgan 2 no’lu çim sahada oynanan maçta, dostluk ve dayanışma ön plana çıktı. Maç öncesi büyük bir coşku yaşayan her iki takım da, sahadan galip ayrılmak için mücadele etti. Rekabetçi geçen maçın sonunda kazanan taraf dostluk oldu.

Maçın ardından Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir “Yargının vazgeçilmezleri hakim, savcı, avukat ve personellerimizin yoğun iş temposundan bir nebze olsun uzaklaşmaları, dostluk ve dayanışmanın pekişmesi adına bu tür organizasyonlar elzemdir. Ayrıca burada bizleri yalnız bırakmayan sayın Cumhuriyet Başsavcı vekilimiz Emrah Özge Yelken’e, Baro Başkanımız Ferit Köse’ye,  Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Aslan Yıldız’a,mesai arkadaşlarımıza emekleri için teşekkür ederim.” dedi.

‘GÜZEL BİR KAYNAŞMA OLDU’

Aksaray Cumhuriyet Başsavcı Vekili Emrah Özge Yelken ise  “Kaynaşma, paylaşma, beraberce vakit anlamlı vakit geçirme adına düzenlenen organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 ‘SAĞLIKLI YAŞAMIN OLMAZSA OLMAZI SPORDUR’

Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız “Sağlıklı yaşamın olmazsa olması sporun faydalarına yadsınamaz, kurumlarımızın etkinliklerine destek olmaktan mutluluk duyuyoruz, adliyemiz ve baromuz mensuplarına keyifli bir müsabaka izlettikleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

‘TAKIMLARIMIZ CENTİLMENCE BİR MÜSABAKA ORTAYA KOYDU’

Baro Başkanı Av. Ferit Köse;“Meslektaşlar arasındaki birliği ve beraberliği pekiştirmenin yanı sıra stres atma ve eğlenme açısından önemli bulduğumuz dostluk maçında, takımlarımız centilmence bir müsabaka ortaya koydu. Bu tür dostluk maçlarının, Aksaray Barosu ve Aksaray Adliyesi arasındaki ilişkileri daha da güçlendireceğine inanıyoruz. Hem sporun hem de dostluğun tadını yaşamamıza vesile olan herkese bir kere daha çok teşekkür ediyoruz” dedi. Maçın ardından katılımcılara kupa ve madalyaları takdim edildi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası