Siyaset

Keleş, ‘Küllerimizden yeniden doğacağız’

CHP Aksaray İl Başkanı Hacı Ali Keleş, 6 liderin ortak kararıyla Cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Seçimin topyekûn bir değişimin başlangıcı olacağını ifade eden Keleş, “Saadet..

Keleş, ‘Küllerimizden yeniden doğacağız’
banner

CHP Aksaray İl Başkanı Hacı Ali Keleş, 6 liderin ortak kararıyla Cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Seçimin topyekûn bir değişimin başlangıcı olacağını ifade eden Keleş, “Saadet Partisi Genel Merkezi önünde, 6 liderin ortak kararıyla, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aday olarak açıklandı. Tarihi bir eşikten geçtik. Koskoca bir yüzyıl boyunca ayrışan, kutuplaşan bir anlayışı reddederek özlediğimiz birlik ve beraberliği bizlere yaşatan, bu birlikteliğin mimarı olan Genel Başkanlara teşekkür ederiz. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi: bizim adayımız sadece Kılıçdaroğlu değil; ekmeği, suyu, geleceği çalınmış 84 milyondur. Tarihi misyonumuz seçimi kazanmaktan çok daha fazlasıdır. Topyekûn bir değişimin başlangıcı olacağız. Acılarımızdan, milli yasımızdan, küllerimizden yeniden doğacağız. Yeniden gülümseyebildiğimiz günleri tesis edeceğiz. Mutsuzluklar ülkesi olmaktan çıkıp yeniden hayaller kurabileceğiz. Gençlerimiz yurtdışında yaşama hayalleri kurmayacak, doğduğu topraklarda doyacak. Ülkemiz yeniden bereketlenecek. Yeniden huzur gelecek. Adayımız demokrasi, adayımız adalet, adayımız 84 milyon, adayımız Kemal Kılıçdaroğlu ülkemize hayırlı olsun” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası