Gündem

Kent Park’ta çalışmalar son aşamaya geldi

DİNÇER; “ŞEHRİMİZE MODERN GÖRÜNÜMÜYLE YENİ BİR SOSYAL DONATI ALANI KAZANDIRIYORUZ” Şehrin en yoğun kullanılan kavşak noktalarından biri olan Makas Kavşağında bulunan Kent Park’ta çalışmalar aralıksız devam ediyor. Tamamen revize edilen..

Kent Park’ta çalışmalar son aşamaya geldi
banner

DİNÇER; “ŞEHRİMİZE MODERN GÖRÜNÜMÜYLE YENİ BİR SOSYAL DONATI ALANI KAZANDIRIYORUZ”

Şehrin en yoğun kullanılan kavşak noktalarından biri olan Makas Kavşağında bulunan Kent Park’ta çalışmalar aralıksız devam ediyor. Tamamen revize edilen park, tamamlandığında vatandaşların boş zamanlarında gönüllerince vakit geçirdikleri, yürüyüş ve spor yaptıkları ve sosyalleştikleri bir modern yaşam alanı haline gelecek.

Kent Park kafeteryası, yeni nesil oyun parkı, yeşil alanları, 380 metrekarelik süs havuzu, yürüyüş yolları, dekoratif kamelyalarla bölgenin imajını yenilecek.

11 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek Kent Park’ta yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Modern görünümü ve yeşil alanlarıyla vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte verimli zaman geçirebilecekleri kent park projemiz kısa süre içerisinde tamamlanıyor. Hemşerilerimizin hizmetine açacağımız bu yeni sosyal tesisimizle, şehrimize 7’den 77’ye herkesin huzur bulacağı yeni bir mekân kazandırmış olacağız” dedi.

Kent Park; Makas Kavşağı’nın hemen yanında Atatürk Bulvarı, Alparslan Türkeş Bulvarı ile Aşık Molla Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunuyor. Şehre giriş noktalarından biri konumunda yer alan Kent Park şehre gelen misafirleri yeşillikler içerisinde modern görünümüyle karşılayacak. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası