Gündem

Kentsel dönüşüm alanında su ve elektrik alt yapı çalışması yapılacak

Aksaray Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Hamidiye Kentsel Dönüşüm rezerv alanı içerisinde yer alan içme suyu altyapı elamanlarını deplase etmek için kolları sıvadı. Yapılacak çalışmalar sırasında Kalealtı Caddesi kısa süreliğine..

Kentsel dönüşüm alanında su ve elektrik alt yapı çalışması yapılacak
banner

Aksaray Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Hamidiye Kentsel Dönüşüm rezerv alanı içerisinde yer alan içme suyu altyapı elamanlarını deplase etmek için kolları sıvadı. Yapılacak çalışmalar sırasında Kalealtı Caddesi kısa süreliğine trafiğe kapalı tutulacak. Cadde hafta sonunda tekrar trafiğe açılacak. Taşıma işlemi sırasında merkez mahalleler uzun süreli su kesintisinden etkilenmeyecek. Kalealtı Caddesi’nde Aksaray Belediyesi ile Medaş koordineli bir çalışma yürütecek. Su Kanalizasyon Müdürlüğü ile Medaş ekipleri caddede aynı anda eş zamanlı çalışma yapacak.  Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Halkımızın su kesintisinden uzun süreli etkilenmemesi için Kentsel Dönüşüm alanı içerisinde yer alan ve 5 mahallenin içme suyu temin eden iletim hatlarını yeni konumlara taşımak suretiyle yeniliyoruz. Sürecek çalışma için gerekli planlamalar yapıldı” denildi. Güvenlik tedbirleri dahilinde Kalealtı Caddesi’nin trafiğe kapatıldığı ve hafta sonunda tekrar trafiğe açılmasının planlandığını ifade edildi.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası