Asayiş

Kentte huzur ve güven uygulamaları sürüyor

Aksaray’da huzur ve güven uygulaması gece gündüz sürüyor. Uygulama kapsamında terör, asayiş, çevik kuvvet, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele ile trafik denetleme şubelerine bağlı 200 polis ekibi  Aksaray merkez ve..

Kentte huzur ve güven uygulamaları sürüyor
banner

Aksaray’da huzur ve güven uygulaması gece gündüz sürüyor. Uygulama kapsamında terör, asayiş, çevik kuvvet, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele ile trafik denetleme şubelerine bağlı 200 polis ekibi  Aksaray merkez ve tüm ilçelerinde eş zamanlı, sabit yol uygulamasında görev aldı.  

Ekipler, eğlence mekânlarını ve umuma açık yerleri denetledi. Kent giriş ve çıkışlarındaki birçok araç ve şahsı denetleyen ekipler, 6 bin 169 kişinin GBT sorgulamasını yaptı.  Ayrıca bazı suçlardan arandığı belirlenen 48 kişiden 20’si tutuklandı.

Denetimlerde 3 adet çalıntı motosiklet, 4 adet ruhsatsız tabanca,  1 adet tüfek ele geçirildi.  11 kişinin üzerinden 27 gram sentetik kannabinoid ile bir miktar uyuşturucu hap ele geçirildi. Denetimlerin Aksaray halkının huzur ve güveni için gece gündüz süreceği öğrenildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası