banner
Esnaf

Kırtasiyeler yeni eğitim öğretim yılına hazır

Aksaray’da 11 Eylül tarihinde başlayacak olan 2023-2024 eğitim- öğretim yılı öncesinde kırtasiyeciler hazırlıklarını tamamlayarak raflarını doldurdu. Kırtasiyeci Murat İçli, “Yeni eğitim öğretim yılına kırtasiyeciler olarak hazırız. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına karşılık verecek..

Kırtasiyeler yeni eğitim öğretim yılına hazır
banner

Aksaray’da 11 Eylül tarihinde başlayacak olan 2023-2024 eğitim- öğretim yılı öncesinde kırtasiyeciler hazırlıklarını tamamlayarak raflarını doldurdu.

Kırtasiyeci Murat İçli, “Yeni eğitim öğretim yılına kırtasiyeciler olarak hazırız. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde kitap, defter ve kırtasiye malzemelerimiz, raflarda yerini aldı. Anaokulu setlerimiz, anaokulu öncesi malzemeler gibi bütün ürünlerimiz hazır” dedi.

KULLANILMIŞ KİTAP DEFTER KAMPANYASI İLGİ GÖRÜYOR

Bu yıl öğrencilerin evinde kullanmış olduğu ikinci el defter, dergi, kitap gibi ürünlerini geri dönüşüme kazandırmak ve hem ekonomik hem de çevresel olarak fayda sağlamayı amaçladıklarını ifade eden İçli, “Eski defter ile kitapların kilosunu 2,5 liradan alıyoruz. Karşılığında öğrencilere çek veriyoruz. Bu çekle mağazamızda istediği ürünü alabiliyorlar. Topladığımız kitapları geri dönüşüm fabrikalarına gönderiyoruz. Bir nevi piyasada yok olmaya yüz tutmuş ve yakılacak kitapları ekonomiye tekrar kazandırıyoruz. Aksaray halkının gerçekten çok büyük bir desteği oldu. Bize kitap getirenler birçok kişi biz bu işin parasında değiliz ve yaptığınız çok faydalı bir iş diyorlar. Şu anda tabiat eko sisteminde bozulmalarımız mevcut. Bizim bu duruma bir nebze de olsa fayda sağlamamız gerekiyor” diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası