Gündem

Kitapseverler kitap günlerinde buluşacak

Pazar pazarı içerisinde 9 gün sürecek etkinlikte Türkiye’nin önde gelen yayınevleri stant açarken, ünlü yazarlar da okurlarıyla bir araya gelecek Aksaray Belediyesinin düzenlediği Kitap Günleri’nin 5’incisi, bu yıl 14-22 Ekim..

Kitapseverler kitap günlerinde buluşacak
banner

Pazar pazarı içerisinde 9 gün sürecek etkinlikte Türkiye’nin önde gelen yayınevleri stant açarken, ünlü yazarlar da okurlarıyla bir araya gelecek

Aksaray Belediyesinin düzenlediği Kitap Günleri’nin 5’incisi, bu yıl 14-22 Ekim tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açıyor. Pazar pazarı içerisinde 9 gün sürecek etkinlikte Türkiye’nin önde gelen yayınevleri stant açacak. Kitapseverlerinde merakla beklediği kitap günlerinde ünlü yazarlar okurlarıyla buluşacak.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, kitap günleri etkinliğinin yapılacağı pazar pazarı fuar alanında hazırlıkların başladığını duyurdu. Belediye Başkanı Dinçer, Kitap Günlerinin 14 Ekim’de başlayacağı, resmi açılışın ise 16 Ekim Pazartesi günü yapılacağı bilgisini paylaştı.

‘TÜM KİTAPSEVERLERİ KÜLTÜR ŞÖLENİNE DAVET EDİYORUZ’

Belediye Başkanı Dinçer, Kitap Günleri ile ilgili yaptığı açıklamada, “Belediyemizin sosyal ve kültürel etkinlikleri arasında yer alan ve bu yıl 5’incisini düzenleyecek olduğumuz kitap günlerine ilginin bu yıl da yoğun olmasını bekliyoruz.  Kitap Günleri 14-22 Ekim tarihleri arasında Pazar Pazarı fuar alanında 9 gün sürecek. Ülkemizin önde gelen seçkin 95 yayınevi fuarımızda stant açacak. 29 yerli ve ulusal yazarlar okurlarıyla buluşarak söyleşiler gerçekleştirecek. Kitap Günlerimizde, her gün farklı yazarlar söyleşide bulunacak. Yazar buluşmaları, imza günleri de olacak. Kitap Günlerinin dolu dolu geçmesi için çocuk tiyatro gösterileri, çocuklarımıza özel etkinlikler ve aktiviteler hazırladık. Başta öğrencilerimiz olmak üzere tüm kitapseverleri bu kültür şölenine katılmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Heyecanla beklenen kitap günlerinde çeşitli yazarlar, sanatçılar, paneller, imza günleri ve atölye çalışmaları ile kitapseverlere unutulmaz bir deneyim sunacak. Ayrıca, kitap günlerine gelen herkes yeni kitaplar keşfetme ve bu kitapları yazarlarından imzalatma fırsatı da bulacak. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası