Gündem

Koçaş; ‘OSB Ortaköy’ün gelişimine katkı sağlayacak’

ORTAKÖY YUNUS EMRE OSB’DE ARSA TAHSİSLERİ BAŞLADI Aksaray’ın hızlı gelişen ilçesi olan Ortaköy’de, geçtiğimiz yıllarda kurulum işlemleri tamamlanan Yunus Emre Organize Sanayi Bölgesinde arsa tahsis işlemleri başladı. Yatırımcıların yoğun talep..

Koçaş; ‘OSB Ortaköy’ün gelişimine katkı sağlayacak’
banner

ORTAKÖY YUNUS EMRE OSB’DE ARSA TAHSİSLERİ BAŞLADI

Aksaray’ın hızlı gelişen ilçesi olan Ortaköy’de, geçtiğimiz yıllarda kurulum işlemleri tamamlanan Yunus Emre Organize Sanayi Bölgesinde arsa tahsis işlemleri başladı.

Yatırımcıların yoğun talep gösterdiği Ortaköy OSB’de tahsis işlemlerinin başlaması ile birlikte yeni yatırımcıların bölgeye ilgi göstereceği belirtildi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, konuyla ilgili yaptığı açıklama da; “Aksaray’ımızın en büyük ilçesi Ortaköy’ümüzde kurulu tamamlanan ve arsa tahsisleri başlayan Yunus Emre Organize Sanayi Bölgemize yatırımcılarımızdan talepler gelmeye devam etmektedir. 812 Dönüm araziye 54 adet sanayi parseli üzerine kurulacak olan Organize Sanayi Bölgemizin parselleri 5 Bin, 10 Bin, 15 Bin ve 20 Bin metrekare olarak yatırımcılarımızın hizmetine sunulmuştur. Niğde- Ankara Otobanına olan yakınlığı ile lojistik anlamda değerli OSB’ler arasında yer alacak olan Yunus Emre Organize Sanayi Bölgemiz gelecek yılların parlayan yıldızı olacaktır. Başta bölge halkımız olmak üzere Aksaray’ımıza katma değer katacak ve ciddi oranda istihdam sağlayarak Aksaray ekonomisini büyütecektir. Bu anlamda buradan yatırımcılara seslenmek istiyoruz ki Ortaköy Yunus Emre Organize Sanayi Bölgesine yatırım yapan kazanır. Bu düşüncelerimiz tüm yatırımcılarımı Ortaköy’e bekliyor, bugüne kadar emeği geçenlere ve Organize Sanayi Bölgemizi sonuna kadar destekleyen Ortaköy halkımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.  (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası