Gündem

Koçaş ve ekibinden Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası 2022-2026 dönemi için seçilen meclis, yönetim kurulu ve disiplin kurulu üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. ATSO Yönetim..

Koçaş ve ekibinden Hisarcıklıoğlu’na ziyaret
banner

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası 2022-2026 dönemi için seçilen meclis, yönetim kurulu ve disiplin kurulu üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, projelerini, oda üyelerinin talepleri ve sorunlarını da Hisarcıklıoğlu ile paylaştı.

Yeni dönemde Aksaray’ı mevcut konumundan çok daha ileriye taşımak için çalışacaklarını belirten Koçaş; “Aksaray sanayisini ve ticaretini yakından ilgilendiren önümüzdeki 4 yıllık süreçte projelerimizi, üyelerimizin taleplerini ve sorunlarını TOBB Başkanımıza ilettik. Organize Sanayi Bölgelerimiz, Tarım ve Hayvancılığımız ve Turizm hakkında kendisi ile istişarelerde bulunduk. Bugüne kadar her daim Odalar ve Borsalarının yanında olan desteğini sürekli omuzlarımız da hissettiğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız da Aksaray ve Odamız üyeleri için ellerinden gelen destekleri vereceklerini ilettiler. İç Anadolu Bölgemizin hızla büyüyen ve Türkiye’nin yeni sanayi merkezlerinden birisi olan şehrimizde, iş dünyası olarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık. Bir yandan üyelerimiz ve vatandaşlarımız tarafından hayırlı olsun ziyaretlerimizi kabul ederken bir yandan da projelerimizi olgunlaştırıyoruz. Önümüzdeki günlerde odamızın 4 yıllık stratejik planı ve yıllık iş planını oluşturup üyelerimizle paylaşacağız. Üyelerimiz, meslek Komitelerimiz, kamu kurumlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızın talep ve önerileri ile ortak aklın gücüyle oluşturacak olduğumuz stratejik planımız nezdinde çalışmalarımızı gerçekleştirecek ve yaptığımız her çalışmayı hayata geçirecek olduğumuz her projeyi ve attığımız her adımı üyelerimiz ve kamuoyu ile paylaşacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL