Gündem

Köklü Değişim Aksaray’da

Köklü Değişim Medya Aksaray temsilciliği düzenlenen törenle açıldı. Bahçeli Mahallesinde gerçekleşen hizmet binası açılışına Aksaray temsilcilisi Cabir Sağlam, köklü değişim yazarlarından İlahiyatçı Abdullah İmamoğlu, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş..

Köklü Değişim Aksaray’da
banner

Köklü Değişim Medya Aksaray temsilciliği düzenlenen törenle açıldı. Bahçeli Mahallesinde gerçekleşen hizmet binası açılışına Aksaray temsilcilisi Cabir Sağlam, köklü değişim yazarlarından İlahiyatçı Abdullah İmamoğlu, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşması yapan Aksaray temsilcilisi Cabir Sağlam, “Köklü Değişim Aksaray temsilciliği olarak açılışımızı gerçekleştirdik. Farklı illerde de temsilciliklerimiz var. Bugün STK ve esnaf arkadaşlarımızı ağırladık. Köklü Değişim çıkardığı kitaplarının satış yeri olacak. Bunun haricinde etkinlik ve konferanslarımızı da burada gerçekleştireceğiz. Toplumun durumu ortada ve toplumun kalkınması için elimizden ne geliyorsa gücümüz nispetinde yapacağız” diye konuştu. Foto-Haber: Ali FURAT

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL