Gündem

Kumbuzoğlu ve Dinçer’den, Kadın Aktivite Merkezine ziyaret

Vali Kumbuzoğlu’na Aktivite Merkezleri hakkında bilgi veren Başkan Dinçer, her yıl binlerce kadının meslek sahibi olduğunu ve ürettikleri ürünleri satarak ev ekonomilerine katkı sağladığını aktardı Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu ve..

Kumbuzoğlu ve Dinçer’den, Kadın Aktivite Merkezine ziyaret
banner

Vali Kumbuzoğlu’na Aktivite Merkezleri hakkında bilgi veren Başkan Dinçer, her yıl binlerce kadının meslek sahibi olduğunu ve ürettikleri ürünleri satarak ev ekonomilerine katkı sağladığını aktardı

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu ve Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Necmiye Hatun Kadın Aktive Merkezini ziyaret etti. Aktivite Merkezinde kursiyer ve çocuklarla sohbet eden Vali Kumbuzoğlu ve Belediye Başkanı Dinçer, halı atölyesindeki dokuma tezgâhında ilmek atıp halı dokudular.

AKTİVİTE MERKEZLERİ EN ÇOK RAĞBET GÖREN SOSYAL TESİSLER ARASINDA

Her yıl binlerce kursiyerin meslek edindiği Aksaray Belediyesi Kadın Aktivite Merkezleri hanımların en çok rağbet ettiği sosyal tesisler arasında yer alıyor. Kumbuzoğlu ve Dinçer, hanımların ve kursiyerlerin yoğun ilgi gösterdiği Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezini ziyaret etti.Her yaştan hanım ve çocuklara hitap eden Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezinde meslek edindirme ve kurs eğitimi alan kadınlarla sohbet eden Vali Kumbuzoğlu ve Belediye Başkanı Dinçer, aynı merkezde yer alan çocuk oyun alanlarında çocuklarla buluştu.

KUMBUZOĞLU VE DİNÇER, DOKUMA TEZGAHININ BAŞINA GEÇTİ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, diğer aktivite merkezlerinde olduğu gibi Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezinde de sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin yanında farklı branşlarda kurslar düzenlediğini açıkladı. Vali Kumbuzoğlu ve Belediye Başkanı Dinçer, Aktivite Merkezinde halı atölyesini ziyaret ettiler. Tezgahlarda halı dokuyan hanımlarla sohbet eden Vali Kumbuzoğlu ve Başkan Dinçer, dokuma tezgahının başına geçti ve ilmek attılar. Halı dokumanın zahmetli olduğu kadar kıymetli bir iş olduğunu da anımsatan Vali Kumbuzoğlu ve Başkan Dinçer, kursiyerlere kolaylıklar diledi.

Başkan Dinçer, ziyaretin anısına kursiyerler tarafından dokunan Taşpınar halısını Vali Kumbuzoğlu’na takdim etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası