Asayiş

Kurban Bayramı’nda hırsızlık olaylarına dikkat!

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Kurban Bayramı’nda vatandaşları hırsızlık olaylarına karşı uyardı. İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesi ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi iş yeri, alışveriş merkezi ve otobüs durakları ile..

Kurban Bayramı’nda hırsızlık olaylarına dikkat!
banner

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Kurban Bayramı’nda vatandaşları hırsızlık olaylarına karşı uyardı.
İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesi ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi iş yeri, alışveriş merkezi ve otobüs durakları ile semt pazarlarını gezerek vatandaşlara hırsızlık olaylarına karşı uyarıda bulundu.

‘MUTLAKA KAPINIZI KİLİTLEYİN’

Vatandaşları kurban kesmeye giderken veya tatile çıkarken mutlaka kapılarını kilitlemesi konusunda uyaran ekipler içinde hırsızlık, dolandırıcılık ve trafik kazalarına karşı uyarıların yer aldığı broşürlerden de dağıttı.

Polisler, Taşpazar Mahallesi’ndeki bazı iş yerlerini de ziyaret etti. Vatandaşlardan hırsızlık olaylarına karşı dikkatli olmalarını isteyen ekipler, alınabilecek bazı önlemler hakkında da bilgi verdi. Polisin hırsızlık olaylarıyla ilgili uyarısının önemli olduğunu belirten esnaf, bu tür olaylara karşı evinde nakit para bulundurmadığını söyledi. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası