banner
Gündem

Kurum birikimleri ortak bir potada değerlendiriliyor

Brisa Fabrika yöneticileri Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş’ı ziyaret etti. Ziyarette kurumlar arası iş birliği çalışmaları üzerine değerlendirmelerde bulunuldu. Brisa Kamu İlişkileri ve Sürdürülebilirlik Müdürü Vahit Yazıcı,Kurumsal..

Kurum birikimleri ortak bir potada değerlendiriliyor
banner

Brisa Fabrika yöneticileri Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş’ı ziyaret etti. Ziyarette kurumlar arası iş birliği çalışmaları üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

Brisa Kamu İlişkileri ve Sürdürülebilirlik Müdürü Vahit Yazıcı,Kurumsal İletişim Müdürü Gamze Sifoğlu Coşkun, İnsan Kaynakları Müdürü Dolunay Ilgın Sarıoğlu, Sürdürülebilirlik, İş Geliştirme ve İnovasyon Müdürü Oğuz Çalışan ve Üretim Müdürü Metin Özdemirci’nin yer aldığı ziyarette, üretim ve bilim kesişim kümesinde öğrencilerin eğitimlerine ve toplumsal faydaya yönelik yapılabilecekler konuşuldu.

Rektör Alpay Arıbaş, kurumların birikimlerinin ortak bir potada değerlendirilmesine yönelik girişimlerin artarak devam edeceğini söyledi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası