banner
Gündem

LÖSEV’in ramazan kampanyası başladı

25 yıldır lösemili çocuklar için mücadele eden LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, ramazan Ayının ilk gününden itibaren içerisinde bir ailenin ihtiyaç duyabileceği kuru gıda, et ve et ürünleri,..

LÖSEV’in ramazan kampanyası başladı
banner

25 yıldır lösemili çocuklar için mücadele eden LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, ramazan Ayının ilk gününden itibaren içerisinde bir ailenin ihtiyaç duyabileceği kuru gıda, et ve et ürünleri, hijyen ürünlerinden oluşan yardım kolilerini, lösemi ve kanser tedavisi gören tüm hastalara iletiyor. LÖSEV’in ‘Koli Koli Mutluluk’ buluşmalarında, “Önce Çocuklar İyileşsin” diyerek hazırlanan, sağlıklı ve kaliteli ürünlerden oluşan gıda kolileri, Türkiye’nin dört bir yanındaki 6 milyonu aşkın gönüllüsü, iyileşmiş gençleri ve LÖSEV Aileleri ile birlikte hazırlanıyor ve Türkiye geneli 80 bini aşkın lösemi ve kanser tedavisi gören çocuklar ile yetişkin kanser hastalarının evlerine teslim ediliyor. LÖSEV’den yapılan açıklamada, “Bağışçılarının her bir kuruşunun doğru ellere ulaştırılması için titizlikle çalışan LÖSEV’e Koli Koli Mutluluk çalışmalarında sizler de destek olabilir, sağlıklı, kaliteli, doğal ve her bütçeye uygun LÖSEV Ramazan gıda paketlerinden sipariş vererek, Ramazan Ayı’nda ihtiyacı olan lösemili çocuklar ile kanser hastalarına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz” denildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası