banner
Gündem

Macera Park çok yakında yeni sezona ‘merhaba’ diyor

BAŞKAN DİNÇER; “GENÇLERİMİZİN BİRLİKTE EĞLENİP SOSYALLEŞTİĞİ MACERA PARKIMIZ YENİ SEZONA HAZIR” Aksaray’da Kılıçaslan Park’ı içerisinde yer alan Macera Park yeni sezona hazır hale getirildi. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in projelerden..

Macera Park çok yakında yeni sezona ‘merhaba’ diyor
banner

BAŞKAN DİNÇER; “GENÇLERİMİZİN BİRLİKTE EĞLENİP SOSYALLEŞTİĞİ MACERA PARKIMIZ YENİ SEZONA HAZIR”

Aksaray’da Kılıçaslan Park’ı içerisinde yer alan Macera Park yeni sezona hazır hale getirildi. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in projelerden biri olan Macera Parkı, katılımcıları hem fiziksel hem de zihinsel anlamda hareket etmeye teşvik ederken, rekreasyon değeri son derece yüksek bir aktivite alanı oluşturuyor. 8 bin metrekare alandan oluşan, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme olanağı sağlayan macera parkta zipline, tırmanma duvarı, dev salıncak, etkinlik kulesi, serbest düşüş alanı, kader atlayışı, survivor parkuru, file zıplama ve salto tramboli gibi birçok etkinlik alanı bulunuyor.

‘AİLELER BİRLİKTE EĞLENİP

SPOR YAPABİLİRLER’

Macera parkın bireysellikten kurtulup sosyalleşmeyi ön plana çıkartan bir aktivite merkezi olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Çocuklarımızın teknoloji ile beraber bireyselliğe yönelmesi, grup aktivitelerinden kopmaları ve buna bağlı toplumsal ilişki kuramamaları gelecek nesillerin toplumdan kopuk olabileceği endişesini beraberinde getiriyor. Çocuklarımızın ve ailelerin rahat edebileceği bireylerin birbirine zaman ayırabilecekleri bir ortam oluşturduğumuz Macera Parkta gençlerimizin ve aile bireylerinin birlikte eğlenip spor yapabilmeleri toplumumuzun sosyal dokusuna da katkı sağlıyor” dedi.

Klasik oyun aletlerinden sıkılan çocukların ve gençlerin ihtiyaç duyduğu farklılığı, rahatça, özgürce, en önemlisi de güvenli şekilde heyecan dolu ve keyifli saatler geçirme imkânı sağlayan Macera Park Kılıçaslan Park’ı içerisinde haftanın 6 günü hizmet vermeye devam edecek. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası