banner
Siyaset

‘Mahallemiz yapılan hizmetlerle güzelleşiyor’

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER ARATOL MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer seçim çalışmaları kapsamında farklı mahallelere yaptığı ziyaretler çerçevesinde Aratol Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi…

‘Mahallemiz yapılan hizmetlerle güzelleşiyor’
banner

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER ARATOL MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer seçim çalışmaları kapsamında farklı mahallelere yaptığı ziyaretler çerçevesinde Aratol Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşlarla ile çay içip sohbet eden Başkan Dinçer, sorun ve önerileri dinledi.

“Belediye başkanının makamı sokaklardır” anlayışı doğrultusunda Aksaray’ı karış karış dolaşarak her fırsatta halkla buluştuklarını aktaran Başkan Dinçer, Aksaray Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

Herkes vatandaşı tek tek dinlemeye çalıştığını ifade eden Dinçer: “Yerinde belediyecilik anlayışıyla mahalle mahalle sokak sokak vatandaşlarımızla bir arada olmaya devam ediyoruz. Aksaraylı hemşehrilerimizi dinliyor, yerinde çözümler üreterek rızalarını kazanmak için çalışıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın taleplerini büyük bir titizlikle değerlendiriyoruz. Aksaray Belediyesi olarak hemşehrilerimizin hizmetkârıyız. Bu manada sık sık bir araya geldiğimiz hemşehrilerimizin her türlü sorununa kulak veriyoruz. Yaptığımız bu ziyaretler ile mahallelerin ihtiyaçlarını tespit ederken, şehir standartlarının yükseltilmesine yönelik çalışmalarımızı belirliyoruz. Amacımız marka şehir Aksaray’ımızın sadece bu gününe değil; geleceğine de değer kalmaktır. Vatandaşlarımızın da desteği ile hep birlikte geleceğin Aksaray’ını inşa edeceğiz. Mahallemiz yapılan hizmetlerle güzelleşiyor, gelişiyor ve her geçen gün yenileniyor. Aksaray Belediyesi olarak, Aksaray’ımıza yakışan hizmetler yapıyoruz. Her gittiğimiz yerde coşku ile karşılanıyoruz. Bir kez daha birlik ve beraberliğimizin gücünü bizlere gösteren, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen kıymetli hemşehrilerime teşekkür ederim.” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası