Gündem

MEDAŞ CUMHURİYETİN 100. YILINI COŞKUYLA KUTLADI

‘Tüm enerjimizle nice yüzyıllara’ MEDAŞ, Cumhuriyetin 100. yılını kutlamak için Genel Müdürlük kampüsünde bir organizasyon düzenledi.Genel müdürlük kampüsü, Türk bayrakları ve 100. yıl temalı dekorasyonlarla süslenerek adeta bir bayram havasına..

MEDAŞ CUMHURİYETİN 100. YILINI COŞKUYLA KUTLADI
banner

‘Tüm enerjimizle nice yüzyıllara’

MEDAŞ, Cumhuriyetin 100. yılını kutlamak için Genel Müdürlük kampüsünde bir organizasyon düzenledi.Genel müdürlük kampüsü, Türk bayrakları ve 100. yıl temalı dekorasyonlarla süslenerek adeta bir bayram havasına büründü.

MEDAŞ çalışanları, hazırlanan alanda buluşarak burada Cumhuriyet Bayramı’nın heyecanını yaşadı. Gerçekleşen bu etkinlikte, Bibliyoterapist Selen Ekici, Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını anlatırken gurur ve duygu dolu anlar yaşandı. Çalışanlar, cumhuriyet marşları ve Mustafa Kemal’in sevdiği şarkılara doyasıya eşlik etti. MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıl dönümüne ithafen ” Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına ulaşmanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bu büyük miladı, MEDAŞ ailesi olarak birlikte kutlamak bizim için onur verici bir an. Cumhuriyetimizin değerlerini ve mirasını koruyarak, tüm enerjimizle nice yüzyıllara ” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası