banner
Gündem

MEDAŞ, ‘talentern’ programında genç yetenekleri buluşturuyor

MEDAŞ, genç yetenekleri keşfetmek ve onlara sektörel deneyim kazandırmak amacıyla başlattığı “Talentern” programının 3. dönemine başladı. Hizmet verdiği bölgedeki üniversiteler ile iş birliği ile ilerleyerek elektrik, elektrik elektronik ve bilgisayar..

MEDAŞ, ‘talentern’ programında genç yetenekleri buluşturuyor
banner

MEDAŞ, genç yetenekleri keşfetmek ve onlara sektörel deneyim kazandırmak amacıyla başlattığı “Talentern” programının 3. dönemine başladı. Hizmet verdiği bölgedeki üniversiteler ile iş birliği ile ilerleyerek elektrik, elektrik elektronik ve bilgisayar mühendisliği öğrencileri iş dünyasını deneyimleme fırsatını yakalıyor ve istihdam edilerek kariyerlerine adım atıyorlar.

Talentern programı, MEDAŞ’ın geleceğin liderleri ve uzmanları için bir platform olma misyonunu taşıyor. Elektrik dağıtımı ve enerji sektöründe kariyer hedefleyen öğrenciler, mezuniyet öncesinde sektördeki pratik bilgi ve becerileri geliştirme imkanı buluyorlar. Program kapsamında, öğrenciler alanlarında uzman mentorlar eşliğinde gerçek projelerde çalışarak teorik bilgilerini pratik uygulamalara dönüştürme şansı elde ediyorlar.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Talentern programı, genç yeteneklere sektörde istihdam fırsatları sunarak nitelikli eğitim ve kariyer gelişimine katkıda bulunurken, MEDAŞ’ın büyüme ve yenilikçi yaklaşımlarını destekleyerek şirketin sürdürülebilirlik vizyonuna hizmet etmektedir. Bu program, geleceğe yönelik güçlü bir temel oluşturarak sürdürülebilir bir işgücünün yetişmesine katkı sağlamaktadır. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası