Gündem

Medya temsilcileri Aksaray’da buluşuyor

Aksaray Valiliği, Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği (TİGAD), Aksaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve TİGAD Aksaray İl Temsilciliği tarafından 16, 17 ve 18 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan etkinliklerle Türk Medyası’nın nabzı Aksaray’da..

Medya temsilcileri Aksaray’da buluşuyor
banner

Aksaray Valiliği, Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği (TİGAD), Aksaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve TİGAD Aksaray İl Temsilciliği tarafından 16, 17 ve 18 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan etkinliklerle Türk Medyası’nın nabzı Aksaray’da atacak.

Etkinlikler 16 Haziran Cuma günü ASÜ’de “Yeni Nesil Gazetecilik Konferansı” ile başlayacak. Konferansın moderatörlüğünü İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Selahattin Çavuş yapacak.

Konferansa  haberler.com ve sondakika.com haber siteleri Genel Yayın Yönetmeni Av. Bedia Teymur, Gazeteci Yazar Latif Şimşek, Kanal 7 Haber Spikeri Meryem Nas, İHA İstanbul Anadolu Yakası Bölge Müdürü Mustafa Biçer, Basın Danışmanı ve TV Sunucusu Bahar Erensayın, İçerik Editörü ve TİGAD Genel Sekreteri Uğur Eskier konuşmacı olarak katılacak.

İnternet haberciliği ve hukuki süreçler, dijital medya yazarlığının geleneksel medyaya göre toplumdaki etkinliği, ihbar hattı ve TV gazeteciliği, ajans haberciliği, geleneksel ve dijital medyanın markalar üzerindeki rolü ve etkileri, sosyal medya gazeteciliği ve içerik üretimi konuları da konferansın ana eksenini oluşturacak.

Etkinlikler kapsamında Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ile birlikte katılımcılar Aksaray’ın tarihi, turistik ve doğal güzellikleri misafir medya mensuplarıyla Aksaray medyasının bir birilerin tanıma ve kaynaşma imkanı bulacakları bir etkinlik olacak. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası