banner
Gündem

Mektebim Koleji’nde mezuniyet coşkusu

Aksaray Mektebim Koleji’nde anaokulu, 4, 8 ve 12. sınıflara yönelik mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Tören; çeşitli etkinlik, yarışma ve eğlencelerle sona erdi. Öğrenciler, öğrenci aileleri, öğretmen ve idarecilerin katıldığı mezuniyet töreninde..

Mektebim Koleji’nde mezuniyet coşkusu
banner

Aksaray Mektebim Koleji’nde anaokulu, 4, 8 ve 12. sınıflara yönelik mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Tören; çeşitli etkinlik, yarışma ve eğlencelerle sona erdi.

Öğrenciler, öğrenci aileleri, öğretmen ve idarecilerin katıldığı mezuniyet töreninde yıl içerisinde başarı gösteren öğrenciler ödüllendirildi. Bayrak ve flama teslimi, müzik dinletisi, pasta kesimi ve çeşitli eğlencelerle tören devam etti. Kep atma ve hatıra fotoğrafı çekimleriyle devam eden etkinlikte Okul Müdürü Serhat Uğur, “Mektebim ailesi olarak ülkesini ve milletini seven, gelecekte ülkenin kalkınması ve gelişmesi için alın teri dökecek öğrencileri mezun etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizin başarısında emeği olan öğretmenleri ve ailelerini tebrik ediyorum. Yıl içerisinde Mektebim Okulu olarak birçok etkinliğe ve yeniliğe imza attık. Aksaray’da eğitime yön verdik. Bu durum gerek öğrenci gerek ailelerimiz nezdinde büyük bir karşılık gördü” dedi.

Aynı törende konuşan Anaokulu, İlk ve Ortaokul Müdürü Mehmet Kahraman ise öğrencilerin bu denli başarı göstermesinde eğitim kadrosunun önemli olduğuna vurgu yaptı.(Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası