banner
Gündem

MEPAŞ’a ödül

Nice Medya tarafından düzenlenen 6. CX Awards Müşteri Deneyimi Ödülleri kapsamında MEPAŞ ‘Geleceğe Enerjin Kalsın’ projesi ile “Sürdürebilirlik” kategorisinde,E-talep Formu projesi ile “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi” Kategorisinde” Üretken Proje..

MEPAŞ’a ödül
banner

Nice Medya tarafından düzenlenen 6. CX Awards Müşteri Deneyimi Ödülleri kapsamında MEPAŞ ‘Geleceğe Enerjin Kalsın’ projesi ile “Sürdürebilirlik” kategorisinde,E-talep Formu projesi ile “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi” Kategorisinde” Üretken Proje ödüllerinin sahibi oldu.

Enerji, bankacılık, çağrı merkezi, sigortacılık, perakende gibi pek çok sektörden firmanın katılım sağladığı yarışmada Türkiye’nin önemli akademisyenleri tarafından puanlama yapılırken teknolojiden yararlanma, müşteri memnuniyetine etki, sürdürebilirlik gibi kriterler göz önünde bulunduruldu. Sürdürebilirlik ve En İyi Dijital Müşteri Deneyimi kategorilerinde yarışan MEPAŞ, müşteri deneyimine vermiş olduğu önem ile 2 alanda da Üretken Proje Ödülü’nü almaya hak kazandı.

MEPAŞ Müşteri Hizmetleri Ve Operasyonlar Direktörü Fatih Yetimoğlu; “2023 yılında Sürdürebilirlik kapsamında enerji tasarrufu ve verimliliği amacıyla müşterilerimize yönelik çeşitli uygulamalarda bulunduk, Dijitalleşme kapsamında ise E-Talep Formu İle müşterilerimizin Müşteri Hizmetleri Merkezlerimize gelmeden tüm taleplerini alabildiğimiz alt yapının oluşturulması sağladık. Yapmış olduğumuz çalışmaların asıl amacı müşterilerimize mükemmel bir deneyim yaşatmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktı. Bu çalışmalarımız ile hem müşterilerimizden olumlu geri bildirimler almak hem de ödül töreninde bu ödülü kazanıyor olmamız bizi onore etti. Yarışmayı düzenleyen Nice Medya ekibine teşekkür ederiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası