banner
Gündem

Mezarlıklarda bayram temizliği

Aksaray Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşların kabir ziyaretlerini kolaylaştırmak için şehirdeki mezarlıklarda temizlik ve bakım çalışmaları başlattı. Aksaray Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmalarda mezarlıkların genel temizliği ve..

Mezarlıklarda bayram temizliği
banner

Aksaray Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşların kabir ziyaretlerini kolaylaştırmak için şehirdeki mezarlıklarda temizlik ve bakım çalışmaları başlattı.

Aksaray Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmalarda mezarlıkların genel temizliği ve bakımları yapılıyor. Ekipler mezarlık içi yolların bakımını yaparken yabani ot temizliği, budama çalışmalarını da etkin bir şekilde yürütüyor. Mezarlıklarda temizlik çalışmalarının arefe günü öncesinde tamamlanacağı bildirildi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, şehirdeki mezarlıkların kabir ziyaretine hazırlandığını ifade ederek “Bayram öncesi mezarlık alanlarını daha temiz ve düzenli hale getirmek için ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarına başladı. Çalışmalarda mezarlıkların ot temizliği, budama, yürüyüş yollarının bakımı ve temizlik çalışmaları özenli bir şekilde gerçekleştirilip bakım ve onarımı yapılıyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşlarımız ziyaretlerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde yapabilecekler” dedi. (Haber Bülteni)       

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası