banner
Siyaset

MHP adayı Çıtak, servis ve minibüs işletmecileriyle bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, servisçiler ve minibüsçülerle bir araya geldi. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler kapsamında saha çalışmalarını aralıksız sürdüren Çıtak, Servisçiler Derneği Başkanı Emrah..

MHP adayı Çıtak, servis ve minibüs işletmecileriyle bir araya geldi
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, servisçiler ve minibüsçülerle bir araya geldi.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler kapsamında saha çalışmalarını aralıksız sürdüren Çıtak, Servisçiler Derneği Başkanı Emrah Öztürk’ün düzenlediği kahvaltı programında Servisçiler ve Minibüsçüler ile buluştu.  Öztürk ve programa katılım sağlayan herkese teşekkür eden Çıtak, Aksaray’da ulaşım ve trafik yoğunluğu kapsamında yapacakları çalışmaları anlattı.

Aksaray genelinde hangi hususlarda eksikliklerin olduğunu, çözülmesi gereken acil sorunları çok iyi bildiklerini aktaran Çıtak;“Ulaşımdan sağlığa, eğitimden sosyal hizmetlere, kentleşmeden sanayiye Aksaray’da MHP kadrolarıyla bambaşka bir hizmet serüveni başlayacak. Şehirlerin kimliğine ve değerlerine sahip çıkarak, Aksaray’ın daha yaşanabilir ve gelişmiş bir yapıya kavuşması amacıyla gece gündüz çalışacağız. Halkımızın özlemle beklediği MHP belediyeciliğini 31 Mart’ta halkımızın vereceği güçlü ve kararlı bir destekle hayata geçireceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası