Gündem

MHP heyetinden ilçelere ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray heyeti ‘Adım Adım 2023-İlçe İlçe Anlatma’ programı kapsamında ilçelere ziyarette bulundu. Programa Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, MYK Üyesi Emrullah Türe..

MHP heyetinden ilçelere ziyaret
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray heyeti ‘Adım Adım 2023-İlçe İlçe Anlatma’ programı kapsamında ilçelere ziyarette bulundu. Programa Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, MYK Üyesi Emrullah Türe ve MDK Üyesi Emin Alper Öztürk katıldı.

Ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla gerçekleştirdiğimiz program kapsamında ilçelerimize ziyaretlerde bulunduk. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımıza Cumhur İttifakını ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin mesajları ile ülkemizin birliği ve beraberliği için yaptığı çalışmaları anlattık.

Bu programlarımızda emeği geçen herkese, programlarımıza katılan vatandaşlarımıza ve heyetimize teşekkür ediyorum” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL